Ak Medya Interactive

Ak Medya Interactive

Ak Medya Interactive

Neler mi Yapıyoruz ? Kurumsal Kimlik Web Site Tasarımı Android ve IOS Mobil Uygulamalar E-Ticaret Sistemleri CRM (Stok-Sipariş) Yazılımları Özel Web Yazılımları Logo ve Grafik Tasarımları

Kurumsal

Ak Medya Interactive 2001 yılında başladığı interaktif reklam ve web hizmetlerinde yılların verdiği tecrübe ile sektörde 1 numara olmanın mutluluğunu yaşıyor.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak emeğin hizmete dönüştüğü bu sektörü bir lokomotif gibi ilerletmeye devam edeceğiz.
Bizi izlemeye devam edin.

HTML 5
CSS 3
jQuery
ASP, ASP.NET
JAVA

316

MUTLU MÜŞTERİ

13

AKTİF PROJE

7

WEB SUNUCUSU

1000+

ALAN ADI

5

BAYİ KANALI

10+

ÇALIŞAN

Markalarımız

Neler Yapıyoruz ?

Web Tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda, konusuna hakim, uzman personellerimizle sizin için üretiyoruz.
Hayal ettiğiniz projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz.

Web Sayfası Tasarımı
Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Sorunsuz kodlar yazıyoruz. Planlı Çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz. Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Portföyümüzdeki yüzlerce web sayfalarına yenilerini ilave ediyoruz. 
" Aslında en önemlisi bugün yapıp yarın kaybolmuyoruz. "

Özel Yazılım
"Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı" diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz.  Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yani sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz. 
E-Ticaret Sitesi
Müşterilerinizin 24 saat ulaşabileceği, elektronik ortamda alışveriş yapabileceği, internetin olduğu her yerde mağaza sahibi olmanın en kolay ve ekonomik yolu. Personel ve kira giderinin olmadığı bu yapı sizi dünya pazarıyla buluşturuyor. Düşünülerek adımlanmış tasarımlarımız ve teknik altyapımızla sürekli olarak destek veriyoruz. 
Google - Yandex Seo Optimizasyonu
Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön planda çıkabilmenizi ve siteniz internet alanındaki verilerini seo optimizasyonu sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz. İnternetten marjinal faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.  

Bize Ulaşın

Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark1 No: 115 Melikgazi
Kayseri

0352 221 09 93
0555 250 85 65

info@akmedya.com